Тельфер електричний (електротельфер)

Тельфер є таль з електричним приводом. Електротельфер може використовуватися як самостійний вантажопідйомний механізм, або як частина підіймальних кранів (мостових, консольних, козлових). Тельфер забезпечує високу швидкість, легкість і безпеку виконання вантажопідйомних робіт.

Тельфер электрический (электротельфер), купить в Днепропетровской области.

Підприємство ООО "Проммашсервіс" пропонує тельфери електричні канатні різній вантажопідйомності, виробництва України, Росії, Болгарії та інших виробників.

Наш асортимент включає електротельфери нові, складського зберігання, б/в.

Працюємо зі всіма регіонами України.

Електротельфер це блоковий механізм, що складається з електричного двигуна з конусним ротором, редуктора, барабана (у канатних тельферах, талях) або зірочки (у ланцюгових тельферах, талях), гальма, вантажозахватного елементу і вантажозахватного пристрою (крюка). Двигун може мати вбудований теплозахист.

По числу швидкостей підіймального механізму тельфери діляться на одиншвидкісних і двошвидкісних. Двошвидкісні тельфери оснащені вузлом мікроприводу, що дозволяє експлуатувати тельфер на малих швидкостях підйому і опускання вантажу.

Електротельфер може бути стаціонарним (опорним на лапах або підвісним на петлях або на крюку) або пересувним. Пересувний тельфер вмонтовується на візку, що пересувається по монорельсовій дорозі. Візок може бути з ручним або електричним приводом механізму пересування, а також холостий (без приводу). Електровізок може мати одну або дві швидкості переміщення вантажу.

Залежно від умов клімату і довкілля виробляються тельфери загальнопромислового, пожежобезпечного, вибухобезпечного, пилозахищеного і вологозахищеного виконання; для холодного, помірного і тропічного клімату, а також тельфери для роботи в морських умовах.

Електротельфер може експлуатуватися в закритому приміщенні або під навісом при температурі довкілля від -400 до +400 градусів і вологості не більше 80 % (окрім вологозахищеного виконання).