Монтаж, демонтаж, пуско-налагоджувальні роботи кранів

Монтаж - це дуже складна процедура, порядок проведення якої визначається конкретними обставинами: типом обладнання, його технічними характеристиками, наявним майданчиком і т.д.

Наші фахівці визначають спосіб збирання / розбирання окремих вузлів і деталей, вид необхідного допоміжного обладнання і т.д.

Потім, з урахуванням побажань замовника, формується початок виконання робіт. Ми складаємо зрозумілу схему здійснюваних заходів і приступаємо до монтажу / демонтажу тільки після її затвердження замовником.

Монтаж, демонтаж, пуско-наладочные работы кранов

Підприємство ТОВ "Проммашсервіс" виконує:

  • монтаж / демонтаж козлового, мостового, консольно-поворотного кранів;
  • монтаж / демонтаж кран-балок;
  • монтаж / демонтаж іншого вантажопідйомного обладнання.

Працюємо з усіма регіонами України.

- Монтаж / демонтаж мостового крана

Він може бути зроблений по блоках, великоблочні або поелементно.

- Монтаж/ демонтаж кран-балки

Це відносно прості роботи, для проведення яких не завжди потрібна важка вантажна техніка. У той же час, з огляду на технічну складність конструкції, участь професіоналів при проведенні зборки / розбирання, є обов'язковим. Співробітники нашої компанії мають достатній досвід роботи з усіма типами ручних і електричних опорних і підвісних кран-балок і завжди готові використовувати його в інтересах клієнта.

- Монтаж / демонтаж козлового крана

Збірка і розбирання даного типу обладнання - складний процес, який передбачає неодмінну участь важкої вантажопідйомної техніки. Це процедура, на хід якої впливає багато факторів, в тому числі кліматичні та геофізичні. Але, незалежно від заданих умов, наші фахівці завжди чудово справляються з поставленими перед ними завданнями. Монтаж або демонтаж козлового крана буде здійснений ними за всіма правилами і настільки оперативно, наскільки це можливо в конкретних обставинах.

- Монтаж / демонтаж інших видів вантажопідйомного обладнання.

Вантажопідйомна техніка - це особливий вид обладнання, складання та розбирання якого передбачає дотримання цілого ряду норм і правил. Звернувшись до нас, Ви завжди маєте право розраховувати на чітку і злагоджену роботу. Фахівці нашого підприємства мають достатні знання і досвідом для того, щоб забезпечити оперативний монтаж і демонтаж ПТО, в суворій відповідності до вимог виробника і контролюючих органів.

Монтаж, демонтаж, пуско-наладочные работы кранов