Кран КЛ-1, КЛ-3 (Піонер)

Кран КЛ (Піонер) переставний призначений для підйому і переміщення вантажів при будівництві, проведенні ремонтних або опоряджувальних робіт, з землі або перекриттів будівель.

Image

Підприємство ТОВ «Проммашсервіс» пропонує крани КЛ (Піонер) з ручним і електричним приводом повороту стріли. Наш асортимент складається з: крани КЛ (Піонер) нові, складського зберігання, б / в після капітального ремонту. Також виготовляємо крани КЛ (Піонер) за індивідуальним замовленням. Працюємо з усіма регіонами України.

Кран КЛ (Піонер) складається з рами опорної, платформи поворотною, стріли, стяжок стріли, підвіски крюка, противаги, лебідки вантажний, електрообладнання.

Основа крана КЛ (Піонер) є опорна рама. У модифікації КЛ-3-1 рама оснащена висувними колесами. У центральній частині опорної рами змонтований шворень на підшипниках кочення. На верхній кінець шворня встановлюється поворотна платформа, яка закріплюється клиновою втулкою за допомогою 3-х болтів. На поворотній платформі встановлені вантажна лебідка і механізм повороту. Поворотна платформа і стріла з'єднуються між собою шарнірно.

Кран КЛ (Піонер) мають три фіксованих вильоту стріли.

Фіксація стріли здійснюється за допомогою відтяжок. Щоб уникнути закидання стріли при монтажі або при установці на мінімальному вильоті, на поворотній платформі є упори, що обмежують максимальний кут підйому її. Стріла оснащена обмежувачем висоти підйому підвіски крюка. У основа стріли приварене вушко за яке чіпляють гак при підйомі стріли і зміні вильоту. Збігає кінець каната від лебідки проходить через блоки стріли і блок підвіски крюка.

Image

Для забезпечення стійкості кранів на задній частині поворотної рами кріпиться противага.