Лебідка

Лебідка — це механізм, який є вантажопідйомним обладнанням, тягове зусилля якого передається за допомогою гнучкого елементу, троса, каната або ланцюга від барабана.

Лебідка - це універсальний пристрій для підйому самих різних вантажів.

Лебёдка

Підприємство ООО "Проммашсервіс" пропонує лебідки монтажні, тягові, електричні, ручні шестерінчасті, черв'ячні, лебідки МТМ (монтажно-тяговий механізм) різної вантажопідйомності і багато інших.

Наш асортимент включає лебідки нові, складського зберігання, б/в після ремонту.

Працюємо зі всіма регіонами України.

Електролебідка - оптимальне рішення для роботи з важкими вантажами. Електролебідки використовуються на виробничих підприємствах; у гірничодобувній, транспортній, металургійній промисловості для швидкого підйому вантажів невеликої маси.

Лебідка електрична призначена для підтягування або буксирування, для підйому і опускання вантажу в приміщеннях або під навісом при температурі довкілля від -20 до +40 градусів. Відмінною рисою лебідок електричних є їх надійність в експлуатації і простота в обслуговуванні. Як правило, лебідка електрична кріпиться жорстко на анкерних болтах, але є моделі з кріпленням на балці. Електроживлення від мережі змінного струму 380 і 220 В

Ручна лебідка - найпростіший і недорогий тип даного устаткування. Класична ручна лебідка барабанного типа (модель ЛР) призначена як для промислових, так і для побутових робіт по підйому і переміщенню вантажу. Лебідка (модель ЛР) важеля застосовується там, де потрібне переміщення вантажів на невеликі відстані.

Лебёдка

Лебідки призначені для проведення складних підйомно-транспортних операцій при будівельних, монтажних і інших роботах, а також для комплектації будівельних підіймальних пристроїв з живленням від мережі 220 В (380 В під замовлення).

Лебідка розрахована для роботи в наступних умовах: довкілля - невибухонебезпечна температура довкілля - від +40 °С до -40 °С робоче положення - кріплення на горизонтальному майданчику режим роботи – легкий.