Редуктори

Редуктор — механізм, передавальний і перетворюючий момент, що крутить, з однією або більш механічними передачами.

Основні характеристики редуктора — ККД, передавальне відношення, передавана потужність, максимальні кутові швидкості валів, кількість провідних і ведених валів, тип і кількість передач і рівнів.

Підприємство ТОВ "Проммашсервіс" пропонує широкий вибір редукторів:

Редукторы
  • конвеєрні КЦ1, КЦ2, ЦДН, РК, РСМ, ТГЛ, Ц2Ш, А650, СЦ3У;
  • циліндрові горизонтальні ЦУ, Ц2, Ц2У, Ц3У, ЦДНД, ЦТНД, РМ, РЦД, ГПШ, Р;
  • вертикальні крани ВК, ВКУ, В, А400, Ц3ВК, РВЦ;
  • черв'ячні Ч, 1Ч, 2Ч, Чг, РЧП, РЧН, РГСЛ, РГЛ;
  • двоступінчаті, триступінчаті, конічно-циліндрові, великогабаритні, глобоїдні.

Наш асортимент включає редуктори нові, складського зберігання, б/в.

Приймаємо індивідуальні замовлення на редуктори.

Працюємо зі всіма регіонами України.

Перш за все, редуктори класифікуються по типах механічних передач. Також редуктори можна класифікувати за типом корпусів, за способом охолоджування, по типах використовуваних підшипників, за швидкостями обертання, передавальному числу; переданої, перетворюваної, розподілюваної потужності.

Редуктор черв'ячний — один з класів механічних редукторів. Редуктор називається черв'ячним по вигляду черв'ячної передачі, що знаходиться усередині редуктора, передавальної і перетворюючої крутний момент. Черв'ячний редуктор може бути з однією або більш механічними планетарними передачами.

Редукторы

Конічно-циліндровий редуктор — механічний редуктор, який містить в собі одну конічну і циліндрові передачі. Такий редуктор застосовується у випадку, якщо осі валів підведення і відбору потужності перетинаються. Редуктор може бути горизонтальним і вертикальним, залежно від необхідності.

Планетарний редуктор — один з класів механічних редукторів. Редуктор називається планетарним із-за планетарної передачі, що знаходиться в редукторі, передавальної і перетворюючої крутний момент. Планетарний редуктор може бути з однією або більш планетарними передачами.