Виготовлення, продаж та ремонт вантажопідйомне обладнання

Ми працюємо з усіма регіонами України.

Маючи власне виробництво і досвідчених фахівців, підприємство «Проммашсервіс» виконує виготовлення, продаж, здійснює монтаж, демонтаж, ремонт кранів мостових, кранів козлових, кран-балок, тельферів, талей і лебідок електричних, електродвигунів, редукторів, насосів, вентиляторів промислових, трансформаторів і іншого вантажопідйомного і промислового обладнання.

Асортимент підприємства включає в себе як нову продукцію, так і техніку, що була у вжитку після капітального ремонту. Це дозволяє нам задовольнити будь-якого споживача - від приватних підприємців до великих корпорацій.

Про підприємство «Проммашсервіс»

Наш багаторічний досвід роботи дозволив нам зарекомендувати себе як надійного ділового партнера. об'єднавши в собі кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи в постачанні та виробництві кранів, кран-балок, тельферів, талей.

Ми гарантуємо Вам якість товарів і своєчасне виконання послуг. Наші клієнти завжди можуть підтвердити наш статус, як надійного, відповідального постачальника та виконавця. Ми також завжди готові надати Вам повний пакет документів на товар.

Нашими фахівцями також можливе виготовлення кранів, кран-балок за Вашими індивідуальними проектами.

У підприємства «Проммашсервіс» є всі необхідні дозволи для виробництва і поставки вантажопідйомного, підйомно-транспортного та промислового обладнання, виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт.

Головною метою нашого підприємства є своєчасна, успішна поставка якісного обладнання, яке дозволить Вам забезпечити ефективні і безпечні умови праці.