Кран-балка опорна (1т, 2т, 3т, 5т, 10т)

Кран-балка опорна – це інша назва крана мостового опорного. Опорна мостова кран балка - одна з різновидів підйомного крана. Цей вид вантажопідйомного обладнання є найбільш поширеним на сьогоднішній день і застосовується для вантажно-розвантажувальних, монтажних, ремонтних робіт на будівельних об'єктах, складах, в автосервісах.

Кран балка опорная бу электрическая

Підприємство ТОВ "Проммашсервіс" пропонує електричні кран-балки опорні різної вантажопідйомності: однобалочні, двобалкові, а також ручні однобалочні. В нашому асортименті є опорні кран-балки нові, складського зберігання, б / у. Виготовляємо всі типи кран-балок за індивідуальним замовленням. Працюємо з усіма регіонами України.

Основні технічні характеристики кран балки:
- вантажопідйомність, максимальна вага, з яким кран здатний працювати (досягає в стандартному варіанті виконання крана 16 тонн);
- максимальна висота підйому вантажу (залежить від вантажопідйомності, але максимально в стандартному варіанті сягає 42 метрів);
- ширина прольоту крана (від 4,5 до 22,5 метрів, можливо більше або менше за спеціальним проектом);

Кран балка опорная бу электрическая

- швидкість підйому вантажів (від 4 до 8 метрів в хвилину);
- швидкість переміщення крана по горизонталі (до 20 метрів в хвилину);
- електричний або ручний привід на підйом і переміщення вантажу;
- варіант монтажу крана, підвісний або опорний;
- спосіб управління краном (кранова кабіна, кнопковий пульт);
- співвідношення висоти розташування крана і необхідної висоти підйому вантажу (крани з нормальною і зменшеною будівельною висотою).

Технічні характеристики кран балки - список додаткових опцій і модифікацій.
Крім основних, існує і цілий ряд додаткових технічних характеристик кран балок, вони ж додаткові кранові опції і варіанти виконання кранів:
- пожежобезпечний виконання кран балки;
- виконання кран балки у вибухонебезпечному варіанті;
- модифікація для робіт в жаркому кліматі при температурі до +60 градусів;
- модифікація для робіт в холодному кліматі при температурі до -40 градусів;
- виконання кран балки для функціонування в агресивному хімічному середовищі;
- вологозахищений варіант кран балки;
- наявність частотних перетворювачів на електромоторах (мікроскорості руху крана і підйому вантажів);
- варіанти вантажозахоплювальних пристроїв (гаки, магнітні захвати, траверси, грейфери);
- дублюючий пульт дистанційного радіоуправління;
- вбудовані пристрої (кранові ваги, обмежувач максимальної вантажопідйомності, додаткове гальмо на підйом і переміщення і тощо).

Взагалі, всі технічні характеристики кран балки можна перераховувати ще досить довго. Але якщо Вам терміново потрібно вантажопідйомне обладнання, то кращий спосіб отримати його в максимально стислі терміни - зв'язатися з нашими фахівцями і повідомити їм всі ваші вимоги до майбутнього крану. А вже їх завдання підібрати оптимальний варіант комплектації крана, який повністю задовольнить всі Ваші запити.

Основним елементом конструкції кран-балки є міст - поперечна балка, через яку переміщається вантажопідйомний механізм. Як вантажопідйомний механізм в кран-балках використовують електричну таль (тельфер) або електричну лебідку, які встановлюються на крановий візок, тому іноді їх називають - кран-балка опорна мостова. Опорні кран-балки можуть бути ручними або електричними.

Опорна кран-балка може бути оснащена грейфером, штабелер, магнітом і іншими видами захватних пристроїв. Цей вид кран-балки відрізняється простотою, надійністю і стійкістю конструкції. Опорні конструкції легше монтувати, ніж підвісні.

Кран-балка електрична опорна більш продуктивна. Цей вид вантажопідйомного обладнання користується все більшою популярністю останнім часом. Ручні - дешевше і економічніше, так як сприяють економії енергоспоживання.

Кран-балки опорні можуть застосовуватися і в закритих приміщеннях, і на відкритому повітрі. Температурний режим експлуатації - від -40 до +40 градусів.