Кран-балка підвісна (1т, 2т, 3т, 5т, 10т)

Кран-балка підвісна -один з видів вантажопідйомного обладнання. Відмінністю підвісного різновиду є те, що підкранових шлях прикріпляється просто на перекриття будівлі, тобто для установки пристрою не потрібно додаткових опор. Це робить процес монтажу більш вигідним, зменшуючи вартість робіт.

Кран-балка подвесная Днепр

Підприємство ТОВ "Проммашсервіс" пропонує кран-балки електричні підвісні різної вантажопідйомності: однобалочні, двобалочні, ручні однобалочні і багато інших. Наш асортимент включає в себе підвісні кран-балки нові, складського зберігання, б / в.

Виготовляємо всі види кран-балок за індивідуальним замовленням. Працюємо з усіма регіонами України.

Основні технічні характеристики підвісної кран балки:
- вантажопідйомність, максимальна вага, з яким кран здатний працювати (досягає в стандартному варіанті виконання крана 16 тон);
- максимальна висота підйому вантажу (залежить від вантажопідйомності, але максимально в стандартному варіанті сягає 42 метрів);
- ширина прольоту крана (від 4,5 до 22,5 метрів, можливо більше або менше за спеціальним проектом);

Кран-балка подвесная, купить в Днепропетровской области

- швидкість підйому вантажів (від 4 до 8 метрів в хвилину);
- швидкість переміщення крана по горизонталі (до 20 метрів в хвилину);
- електричний або ручний привід на підйом і переміщення вантажу;
- варіант монтажу крана, підвісний або опорний;
- спосіб управління краном (кранова кабіна, кнопковий пульт);
- співвідношення висоти розташування крана і необхідної висоти підйому вантажу (крани з нормальною і зменшеною будівельною висотою).

Технічні характеристики підвісний кран балки - список додаткових опцій і модифікацій.
Крім основних, існує і цілий ряд додаткових технічних характеристик кран балок, вони ж додаткові кранові опції і варіанти виконання кранів:
- пожежобезпечний виконання кран балки;
- виконання кран балки у вибухонебезпечному варіанті;
- модифікація для робіт в жаркому кліматі при температурі до +60 градусів;
- модифікація для робіт в холодному кліматі при температурі до -40 градусів;
- виконання кран балки для функціонування в агресивному хімічному середовищі;
- вологозахищений варіант кран балки;
- наявність частотних перетворювачів на електромоторах (мікроскорості руху крана і підйому вантажів);
- варіанти вантажозахоплювальних пристроїв (гаки, магнітні захвати, траверси, грейфери);
- дублюючий пульт дистанційного радіоуправління;
- вбудовані пристрої (кранові ваги, обмежувач максимальної вантажопідйомності, додаткове гальмо на підйом і переміщення і т.д.).

В принципі, всі технічні характеристики підвісної кран балки можна перераховувати ще досить довго. Але якщо Вам терміново потрібно вантажопідйомне обладнання, то кращий спосіб отримати його в максимально стислі терміни - зв'язатися з нашими фахівцями і повідомити їм всі ваші вимоги до майбутнього крану. А вже їх завдання підібрати оптимальний варіант комплектації крана, який повністю задовольнить всі Ваші запити.

Кран-балка підвісна використовується в авторемонтних майстеренях, складських приміщеннях, доках, терміналах, при монтажно-демонтажних роботах. Даний вид кран-балки може виготовлятися з ручним або електричним типом приводу. Ручний тип дозволяє заощадити на енерговитратах. Кран балка електрична підвісна - більш продуктивна, здатна працювати з більшою швидкістю і з більш важкими вантажами.

Підвісні кран-балки надійні і зручні в експлуатації. Температурний діапазон, при якому можливе використання обладнання - від -40 до +40 градусів.

Ручна підвісна кран-балка складається з несучої (основний) балки, кінцевих балок, талі і додаткового обладнання (засоби для грузозахвата, обмежувача вантажопідйомності і т.п.).

Використання такого обладнання обмежене його порівняно невисокою вантажопідйомністю і продуктивністю. Однак, ручні підвісні кран-балки незамінні у важкодоступних місцях, а також там, де підведення електрозабезпечення неможливий або пов'язаний зі значними витратами. Вони прості в експлуатації і обслуговуванні, економічні, оскільки не витрачають електроенергію, недорогі, виробляються в максимально короткі терміни і швидко монтуються.

Ручні підвісні кран-балки призначені для експлуатації в закритих приміщеннях або під навісом і можуть виготовлятися в стандартному або низькотемпературному варіантах.