Електромагніт вантажний

Електромагніт вантажний - автоматичний вантажозахватний орган при підйомі і транспортуванні сталі, чавуну і відходів чорних металів. Крани, забезпечені таким вантажозахватним органом, прийнято називати магнітними. Вантажопідйомні магніти використовуються на різних кранах У тому числі спеціальних металургійних мостових кранах.

Электромагнит грузовой

Підприємство ТОВ "Проммашсервіс" пропонує електромагніти круглого, прямокутного типів, різній вантажопідйомності і багато інших.

Наш асортимент включає електромагніти нові, складського зберігання, б/в після ремонту. Виготовляємо електромагніти під замовлення.

Працюємо зі всіма регіонами України.

Електромагніт призначений для захвату і утримання при транспортуванні чушок, скрапу, стружки, блюмса, сляба, листів, металобрухту і інших феромагнітних матеріалів. Конструкція електромагніту є металевим корпусом, в який укладена обмотка збудження (мідна або алюмінієва за бажанням замовника).

Номенклатура круглих електромагнітів дуже велика, від діметра 200 мм і вантажопідйомністю до 600 кг і до діаметру 2500 мм і вантажопідйомністю до 50 т.

Електромагніт прямокутний типа ЕПМ призначений для захвату і утримання при транспортуванні довгомірних вантажів: листів, квадратів, блюмсов, слябів, рейок, швелерів, куточків, труб.

Шафи управління ШУ-10-060-220, ШУ-10-160-220, ШУ-20-060-220, ШУ-20-160-220 призначені для живлення постійним струмом вантажопідйомних електромагнітів і електромагнітних залізовіддільників всіх типів.

Силова схема шафи виконана на сучасних напівпровідникових приладах, що дозволило компактно розмістити всі елементи в обмеженому об'ємі. Система автоматичного управління має модульну структуру, тому в ремонті шафи немає необхідності, і в разі виходу з ладу один модуль замінюється на іншій.

Шафа управління має захист від перенапружень, струмів короткого замикання. На передню панель шафи виведена цифрова індикація струму і напруги на електромагніті, а також світлова індикація перегріву електромагніту (залізовіддільника) і перегріву напівпровідникових модулів.