Кран козловий

Кран козловий є будівельним підйомним обладнанням мостового типу, яке використовується для виконання різних вантажно-розвантажувальних робіт.

Кран козловой

Підприємство ТОВ «Проммашсервіс» пропонує крани козлові різної вантажопідйомності, загального призначення, перевантажувальні, будівельно-монтажні і спеціального призначення. Наш асортимент включає в себе козлові крани нові, складського зберігання, б / в. Виготовляємо козлові крани за індивідуальним замовленням. Працюємо з усіма регіонами України.

Характеристики можуть варіюватися в залежності від конструкційних особливостей і видів робіт які виконуються, широко застосовується на різних будівельних, промислових, а також складських майданчиках. Вантажопідйомність підйомного пристрою однобалочний і двобалочний конструкцій козлового крана може становити від 3 до 50 тонн, а проліт від 4 до 32 метрів. З цими показниками, перш за все і пов'язана порівняльна характеристика козлових кранів.

Кран козловой

Різні конструктивні рішення дозволяють виконувати широкий спектр робіт. Технічні характеристики козлових кранів також визначають їх тип і особливості експлуатації.

Козлові крани можуть бути безконсольні, одноконсольні або двоконсольні.

В якості вантажозахо́пного механізму може виступати грейфер, гак, магніт, спредер і т.д. В залежності від побажань замовника, може бути укомплектований додатковими пристроями і вантажозахо́пними механізмами.

Козлові крани, характеристика яких визначає їх класифікацію, поділяються на кілька видів. це:

  • крани загального призначення;
  • монтажні козлові крани;
  • крани спеціального призначення.

До козлових кранів загального призначення відносяться електричні гакові крани з висотою підйому до 9 метрів і вантажопідйомністю від 3 до 32 тонн. Такі крани призначені для виконання підіймальних та вантажно-розвантажувальних робіт на відкритому повітрі.

Монтажні крани можуть мати прогін до 80 метрів, висоту підйому вантажу до 30 метрів і вантажопідйомність до 400 тонн. Такий козловий кран призначений для монтажу збірного обладнання і різних конструкцій.

Крани спеціального призначення можуть виконувати цілий ряд завдань, пов'язаних з роботами і обслуговуванням гідротехнічних споруд, роботою на контейнерних терміналах. Технічна характеристика козлового крана складається з наступних параметрів: довжина прольоту, вантажопідйомність, висота підйому, швидкість підйому вантажу, швидкість пересування талі й самого крану, кліматичне виконання, необхідна температура навколишнього середовища і категорія розміщення.

Залежно від типу конструкції козловий кран може бути фермовий або коробчатий.

Крім того козлові крани можна розділити на категорії в залежності від типу грузозахватного механізму. Дана ґрада́ція дозволяє виділити такі типи козлових кранів, як: магнітні, гакові і грейферні. Залежно від типу конструкції козловий кран може бути фермовий або коробчастий. При цьому його вантажопідйомність може досягати 120 тонн, висота підйому - 20 метрів, а довжина прольоту - 32 метрів. Рівень сейсмостійкості козлових кранів зазвичай становить до 9 балів. Козлові крани, як бачимо, мають високі експлуатаційні здатності і можуть працювати при максимальній швидкості вітру 14 м / с. Управління таким краном, в залежності від особливості моделі, може здійснюватися з кабіни, або ж за допомогою пульта дистанційного керування.

Можна виділити наступні основні типи козлових кранів: універсальні або загального призначення і спеціальні. Універсальні крани використовуються для обслуговування різних будівельних і складських майданчиків зі схожими умовами експлуатації. Конструкційними особливостями таких кранів є: довжина прольоту - від 12 до 32 метрів, висота підйому вантажу - від 7 до 9 метрів, робочий виліт консолі - в межах 6-8 метрів. Широко використовуються козлові крани, опори яких складаються з роздільних стояків, рознесених на відстань, яка необхідна для пропуску вантажного візка. Також козлові крани розрізняються залежно від характеру опори. Козлові крани з жорсткими опорами конструктивно простіші, ніж крани з однєю жорсткою та однією еластичною опорами, але при цьому зменшуються їх згинальні моменти від перекосного та горизонтально динамічного навантажень.

Стандартне виконання і пристрій козлового крана характеризується вантажопідйомністю в межах від 5 до 60 тонн, а також наявністю широкого прольоту 10-50 метрів. Нестандартні моделі можуть мати ряд технічних особливостей, а також здатні здійснювати підйом і переміщення вантажу вагою від 60 до 500 тонн. Пристрій козлового крану дозволяє використовувати його практично в будь-яких умовах. В основі конструкції даного механізму лежить балочний міст, закріплений на рейковому шляху і таль. Працює такий кран за допомогою двигуна змінного струму, який встановлений на галереї моста. Конструктивна особливість і пристрій козлового крана полягає в наявності опор, пролітної балки, талі з механізмом пересування, електрообладнання, ходових візків і пульта, або кабіни управління. Пересування кранового візка, на якій розміщено підйомний пристрій, здійснюється за допомогою рейок. Кранові ж візки закріплені через кінцеві кран-балки. При необхідності збільшення прольоту крана, можуть застосовуватися додаткові балки. За допомогою козлових кранів можна здійснювати підйом і транспортування великогабаритних вантажів. При цьому крани даного виду вважаються одними з найбезпечніших, надійних і довговічних.